В межах реалізації проєкту «Відновлюємо нашу громаду разом!», з метою визначення думки мешканців щодо наявних викликів та перспектив відновлення нашої громади, 24 січня 2023 року працювала фокус-група. В роботі фокус-групи прийняли участь представники громади – працівники органу місцевого самоврядування, громадських організацій, волонтери, внутрішньо-переміщенні особи.
Під час зустрічі обговорені актуальні питання раннього відновлення громади, першочергові завдання та пріоритети, питання необхідності покращення інформаційної роботи та інструменти залучення мешканців до відновлення громади.
Робота фокус-групи пройшла в активному спілкуванні, в ході якого визначені основні тенденції подальшої роботи в межах діалогових зустрічей.





