На урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 31.12.2025 № 1805 “Деякі питання надання державної допомоги сім’ям з дітьми”.
Нормативним актом затверджено новий порядок надання допомоги при народженні дитини та викладено у новій редакції порядок призначення і виплати державних допомог сім’ям з дітьми, передбачених Законом України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (зі змінами, внесеними Законом України від 05 листопада 2025 року № 4681-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки сімей з дітьми та створення умов, які сприяють поєднанню материнства (батьківства) з професійною діяльністю”).
Детальніше з текстом постанови можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1yA-RKcXfOki754Rlcn9acHJWhyt1TsMv/view?usp=sharing.





