The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства. Урядова «гаряча лінія» 15-47

Якщо ви постраждали від домашнього насильства. Урядова «гаряча лінія» 15-47

Урядова «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей та торгівлі людьми офіційно запрацювала з 11 лютого 2020 року. Її роботу забезпечують фахівці, серед яких кваліфіковані юристи та психологи. Команда гарантує анонімність та конфіденційність інформації кожного дзвінка.

Сервіс урядової гарячої лінії доступний цілодобово за номером 15-47.

На «гарячій» лінії:

- надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства,

- надається психологічна допомога потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

За перший рік роботи на «гарячу лінію» надійшло близько 29 тисяч звернень, у тому числі 10 тисяч - з питань домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Загалом у 2020 році до суб’єктів, що займаються питаннями протидії домашньому насильству, звернулося більше 211 тисяч людей, які отримали допомогу від держави.

Пам’ятайте, що кожен із нас має право на безпечне та щасливе життя. Домашнє насильство має повторювальний характер. Не бійтеся і зверніться по допомогу.

Крім Урядової «гарячої лінії» можна  звертатись по допомогу:

102 — номер екстреного виклику поліції;

116-111 — дитяча «гаряча лінія»;

0-800-500-33-53 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного) — безкоштовна національна «гаряча лінія» протидії домашньому насильству;

044-254-75-88 — управління дотримання прав людини Національної поліції України;

чат-бот МВС з протидії домашньому насильству (у Telegram): @police_helpbot;

0-800-213-103 — єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги або електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для жертв та свідків домашнього насильства на веб-сайті «Розірви коло» (http://rozirvykolo.org/),  створеному у рамках програми UNFPA «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка реалізується у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії. розміщено багато інформаційного матеріалу, серед яких:

- Ваші кроки у випадку домашнього насильства, щоб захистити себе та дітей

- Куди звернутися

- Мої права

- Допомогти близьким та друзям

- Я – свідок: що робити

 

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради