Я працював сантехніком в ЖЕКу. В газеті прочитав оголошення про набір людей на роботу в Португалію. Подумав, що це мій шанс покращити життя своєї родини. Заплатив за працевлаштування 200 доларів.
В Лісабоні нас поселили у складських приміщеннях. Працювали на зборці меблів в лакофарбовому цеху майже весь час без респіраторів. Грошей не платили. Коли один з робітників відмовився працювати, прибігли охоронці, почалась бійка. Мені вибили два зуби, в лице прискали сльозогінним газом, били палицями по спині. Під вечір прийшов власник заводу та сказав, що нікуди не відпустить, доки ми не відпрацюємо борги за проживання, харчування, та заплачені за нас гроші. Ми намагалися втекти, але нас піймали, знову жорстоко побили та почали водити на роботу під охороною.
Відпустили лише за дев’ять місяців, посадили в автобус, і нічого не заплатили...





