The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Порядок прийому громадян до інтернатних установ

Порядок прийому громадян до інтернатних установ

В інтернатних установах Харківської області створено належні умови для проживання підопічних та вихованців.

Підопічні забезпечуються житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, столовим посудом, чотириразовим харчуванням (у дитячому – п’ятиразовим), яке по калорійності та якості відповідає встановленим нормативам, цілодобовим медичним, комунально-побутовим обслуговуванням тощо.

Щорічно всі підопічні проходять поглиблений медичний огляд. У разі необхідності, вони направляються на стаціонарне лікування до закріплених за установами лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я.

До будинків-інтернатів геріатричного профілю на повне державне утримання приймаються громадяни похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди I-II групи, старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказано перебування у будинку-інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

При наявності вільних місць до геріатричного пансіонату можуть прийматися особи, які мають працездатних дітей або родичів, які відповідно до чинного законодавства зобов’язані їх утримувати, за умови 100 % відшкодування пансіонату витрат на їх утримання.

Громадяни похилого віку та інваліди, ветерани війни та праці при наявності вільних місць можуть прийматися на тимчасове проживання терміном від 1 до 6 місяців як на загальних підставах, так і на платній основі.

До психоневрологічних інтернатів приймаються на державне утримання психічно хворі особи, які досягли пенсійного віку та інваліди І і ІІ груп із психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказано перебування в інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

До дитячого будинку-інтернату приймаються діти-інваліди віком від 4 до 18 років з вадами фізичного або розумового розвитку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги і яким згідно з медичним висновком не протипоказано перебування в цій установі незалежно від наявності родичів, зобов’язаних утримувати за законом.

Для оформлення до інтернатної установи необхідно звернутись до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації особи з інвалідністю або особи похилого віку, яка потребує влаштування до інтернатної установи.