The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Соціальна няня

Соціальна няня

У м. Чугуєві турбота про дітей, забезпечення їх добробуту і безпеки – є одним з найбільш важливих завдань та пріоритетів у соціальній роботі, на виконання яких у Чугуївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді втілюються прогресивні практики соціальної роботи, спрямовані перш за все на впровадження підтримуючих та допоміжних форм роботи з сім’єю.

Для істотного поліпшення якості роботи із сім’ями 03.04.2017р. Чугуївським міським ЦСССДМ розпочато реалізацію проекту «Служба «Соціальна няня», метою якого є :

-                     подолання дитячої бездоглядності;

-                     запровадження відповідального батьківства;

-                     допомога сім’ям з дітьми вирішувати соціально-побутові питання родини.

Догляд за дитиною – найважливіша складова життєдіяльності сім’ї, у кожній сім’ї існує потреба щодо вирішення своїх соціально-побутових питань: відвідування лікувальних закладів та інших державних установ, прийняття участі у житті громади та інше. Деякі сім’ї вирішують проблему тимчасового догляду за дитиною за допомогою державних установ – шкіл та дитячих садків, які діти відвідують, або своїх рідних та друзів. Однак, вирішити питання по тимчасовому догляду за дитиною за рахунок близьких людей не завжди можливо. Існують родини, де рідні  люди надати таку допомогу не мають можливості за станом здоров’я або у зв’язку із зайнятістю. З цих обставин батьки змушені залишати дітей вдома самих, що створює загрозу для  дітей.

 Реалізація проекту «Служба «Соціальна няня» перш за все спрямована на підтримку сімей в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями, сімей, де  батьки виховують дітей одноосібно та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, але, за необхідності, цією послугою може скористатись будь яка сім’я, де виникли ті чи інші обставини і потрібна допомога у тимчасовому догляді за дитиною.

3 фахівця, які пройшли відповідну підготовку і вже протягом місяця працюють у Чугуївському міському ЦСССДМ  та надають допомогу батькам у тимчасовому догляді за дитиною, супроводжують сім’ї з дітьми у лікувальних закладах, надають вільний час батькам для вирішення проблем життєдіяльності. Більше 30 сімей вже постійно користуються цією послугою.

Перший місяць діяльності фахівців засвідчив, що методика такої роботи з сім’ями є дуже ефективною та необхідною в загальному комплексі підтримки та допомоги сім’ям з дітьми.