The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ПЛОДООВОЧІВНИК

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ПЛОДООВОЧІВНИК

З давніх-давен людина займалася землеробством. Ми живемо в такій місцевості, де добре розуміють, що таке праця на землі та яких вона потребує зусиль. Взагалі, ми всі знаємося на питаннях вирощування рослин: хтось вирощує квіти, хтось - розсаду, хтось має грядку коло хати, городи майже у всіх є - з картоплею, овочами. Мабуть, в душі у кожного є тяга до землі, просто не всі вивчають саме аграрні спеціальністі і працюють за ними.

Сьогодні ми представляємо професією, яка затребувана на ринку  праці, - ПЛОДООВОЧІВНИК.

Це кваліфікований робітник, який  повинен багато чого знати, а саме:   технології вирощування овочевих та плодово-ягідних культур, терміни і техніку виконання сільськогосподарських робіт, способи обрізування плодових культур та формування крон, види добрив, способи і терміни їх внесення в ґрунт, види хвороб і шкідників сільськогосподарських культур та способи боротьби з ними, а також  правила сортування і транспортування плодово-ягідної та овочевої продукції, способи її переробки тощо.

Він повинен  уміти виконувати основні роботи з підготовки ґрунту та  висаджування овочів, саджанців, сіянців плодово-ягідних культур, виконувати всі роботи з вирощування та догляду за культурними рослинами, у т.ч. вживати заходів щодо боротьби із хворобами та шкідниками, обробляти посіви і насадження отрутохімікатами, дотримуватися правил збирання врожаю та зберігання овочів, плодів і ягід згідно з чинними стандартами.

Отже, основні завдання плодоовочівника – вирощувати високі й сталі врожаї якісних плодів на основі впровадження досягнень науки і передового досвіду з метою забезпечення потреб населення в цінних, екологічно-чистих продуктах харчування. Професія плодоовочівника відноситься до типу «людина-природа», така група професій вимагає від особистості чуйного, дбайливого ставлення до всього живого, зосередженості, врівноваженості, прагнення до створення прекрасного.

Сьогодні агропромислова галузь розвивається стрімко у всьому світі, отже  потреба у кваліфікованому персоналі є стабільною на ринку праці. Якщо  саме ви хочете працювати плодоовочником як найнятий робітник, або ж отримати професійні знання та потім відкрити власну справу, за допомогою державної служби зайнятості ви можете отримати професійну освіту на безоплатній основі у найкоротші терміни  уже  у  травні 2019 року. Навчання здійснюється на базі Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.   Специфічних вимог до кандидатів на навчання нема. Оскільки роботодавці надають перевагу випускникам, які мають практичні навички, навчальний процес повністю забезпечений необхідним обладнанням, приладами, інструментами. Після  закінчення навчання особа отримує освітньо кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією  ПЛОДООВОЧІВНИК.

          

За більш детальною інформацією просимо  звертатися  до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного  центру зайнятості  за адресою: м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців,11,  тел.2-62-58

 

Начальник відділу

активної підтримки безробітних                                        Світлана Шандула