The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

«Соціальна громада - Центр соціальної активності»

«Соціальна громада - Центр соціальної активності»

В Чугуївській міській територіальній громаді, за підтримки німецького товариства GIZ в рамках проєкту «Соціальна громада - Центр соціальної активності» створено центр надання соціальних послуг для мешканців селища міського типу Кочеток.

Центр розташований у приміщеннях, які надані Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради.

Напередодні Нового року та Різдва Христова для підопічних відділення денного перебування, що мешкають у смт. Кочеток відбувся святковий захід під назвою «Святкуємо разом». Серед запрошених гостей, були присутні улюбленці жителів громади - ветеранський колектив художньої самодіяльності селища Кочеток «Калинонька», які у повному складі знаходяться на обліку у відділенні денного перебування Територіального центру. Загалом у заході взяли участь понад 20 осіб.

Присутні стали свідками чудового співу та танців справжніх майстрів мистецтва. Всі з захопленням слухали відомі пісні, з задоволенням підспівували виконавцям. Бажаючі мали змогу виступити з особистим номером, на публіку розповідали гуморески, танцювали та щиро дякували колективу «Калинонька» за подарунок.

Цей захід підвищив передсвятковий настрій та приніс незабутні враження всім присутнім.

Директор Територіального центру Тетяна Сємілєтова розповіла присутнім про нові послуги (соціальної адаптації та соціальної реабілітації), які стали можливі завдяки підтримки Проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що діє за дорученням Уряду Німеччини.