The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Працюємо у команді (круглий стіл «Стратегія взаємодії щодо запобігання та протидії домашньому насильству»)

Працюємо у команді (круглий стіл «Стратегія взаємодії щодо запобігання та протидії домашньому насильству»)

Домашнє насильство є однією з найпоширеніших форм порушення прав людини. Поширення проявів домашнього насильства не лише руйнує гармонію і злагоду в родині та спричиняє сімейне неблагополуччя, а виступає однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Саме тому воно розглядається не як приватна проблема, а як проблема суспільства.

Сьогодні проблема домашнього насильства не тільки не втратила свою суспільну значимість, а стала більш актуальною і гострою. Постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 р. № 145 було затверджено Державну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року. Програма забезпечить створення системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях з врахуванням стандартів Конвенції Ради Європи „Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами”, яку ратифіковано 46 країнами та Європейським Союзом.

10 грудня 2021 року в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», під головуванням  заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету Людмили МАКАРЕНКО, відбувся круглий стіл за темою: «Стратегія взаємодії щодо запобігання та протидії домашньому насильству». Члени міждисциплінарної команди, представники управління соціального захисту населення, ЦСС Чугуївської міської ради, управління освіти, Чугуївського районного управління поліції ГУНП в Харківській обл., медицини, Служби у справах дітей у загальній дискусії обговорили актуальні питання взаємодії та прийняли резолюцію, спрямовану на поліпшення роботи з профілактики домашнього насильства у громаді.