The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Нові соціальні послуги для мешканців територіальної громади

Нові соціальні послуги для мешканців територіальної громади

У зв’язку з включенням с. Кам’яна Яруга, смт. Кочеток, с. Велика Бабка, с. Зарожне, с. Піщане та с. Тетлега до складу Чугуївської міської територіальної громади Харківської області у мешканців сільської місцевості створено  можливості отримання нових соціальних послуг у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради.

 

До відділення денного перебування з 17 травня першими «ластівками» завітали група мешканців смт. Кочеток для отримання десятиденного курсу оздоровчих послуг. Підопічні обрали зручний для них ранковий час щоб отримувати послуги, а транспорт територіального центру їх привозить та відвозить. 

Директор Територіального центру та фахівці з надання соціальних послуг щиро привітали нових підопічних, ознайомили їх з послугами відділення денного перебування. Після короткотривалого організаційного спілкування підопічні почали отримувати комплекси оздоровчих заходів.

На цей час,  Харківська область перейшла до жовтого рівня карантинних вимог боротьби з пандемією коронавірусу, що дозволило розширити можливості надання оздоровчих заходів у груповому режимі.

Тож отримання послуг розпочинається з відвідування клубу «Здоров’я»: ранкова гімнастика, кисневий коктейль, аромотерапія. Ці оздоровчі заходи розраховані на груповий режим, враховуючи протиепідемічні обставини формуються групи до 10 осіб. Зручніше було проводити ранкову гімнастику на свіжому повітрі, з тим що перше заняття і відбулося на галявині біля будівлі Терцентру, але погодні умови внесли свої корективи і в подальшому заняття походили у залі лікувальної фізкультури.

Попередньо підопічні були оглянуті сімейними лікарями за місцем проживання, де всі отримали призначення та рекомендації щодо фізіотерапевтичних процедур. Одразу ж новим підопічним Терцентру почали надаватись заходи електро та фонофорезу, дарсонвалізації, змінно- магнітотерапії, інгаляцій, ампліпульсу, КУФ, оздоровчого масажу, та безпосередньо лікувальної фізкультури з використанням спеціалізованих тренажерів.

На даний час мешканці селища Кочеток продовжують отримувати необхідні  оздоровчі заходи соціальної адаптації та реабілітації.