The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ФРЕЗЕРУВАЛЬНИК

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ФРЕЗЕРУВАЛЬНИК

 Наразі звертаємо Вашу увагу на ще одну затребувану на ринку праці професію, яку Ви можете отримати вже у липні 2019 року - фрезерувальник.

          Це кваліфікований робітник з обробки різноманітних матеріалів: металу, дерева, пластмаси. Сучасний фрезерувальник на фрезерному верстаті, зокрема на верстаті з програмним керуванням, обробляє складні криволінійні та пласкі поверхні деталей, пази, отвори різної форми, уміє читати креслення, правильно використовує різні фрези та пристосування до верстата, вибирає раціональні прийоми фрезерування, проводить точні виміри оброблюваних поверхонь.

         Це так би мовити технар, але - творчий!  Він повинен уявити за кресленням форму майбутньої деталі, яка буває дуже складною, а його  технічне мислення допоможе удосконалити пристосування для обробки заготовок, таким чином збільшуючи  точність обробки і продуктивність праці в цілому.

         Сьогодні професія фрезерувальника має високий рівень затребуваності на регіональному ринку праці. Рівень заробітной плати здебільшого залежить від місця роботи. Підставами для підвищення розряду працівника є тривалість роботи та рівень його професіоналізму, а вища технічна освіта надасть додаткові можливості кар'єрного росту до позиції  начальника цеху або інженера.

         Якщо Ви виявили бажання працювати фрезерувальником та у найкоротші терміни оволодіти нюансами цієї професії, за допомогою державної служби зайнятості це можливо!

 

За більш детальною інформацією просимо  звертатися  до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного  центру зайнятості  за адресою: м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців,11,  тел.2-62-58.

 

 

Начальник відділу

активної підтримки безробітних                                        Світлана Шандула