The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Інформація щодо монетизації пільг на житлово-комунальні послуги

Інформація щодо монетизації пільг на житлово-комунальні послуги

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (далі – Порядок), який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року, та внесено зміни до деяких постанов Уряду.

Розрахунок розміру пільги буде проводитися управлінням соціального захисту населення Чугуївської міської ради в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі – ЄДАРП).

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» або, за заявою пільговика, у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком.

Для забезпечення впровадження з 01.10.2019 надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі Департаментом соціального захисту населення ХОДА доручено актуалізувати відомості про пільговиків в ЄДАРП, у тому числі інформацію про номери мобільних телефонів пільговиків.

Просимо мешканців міста Чугуєва, які мають право на пільги, терміново звернутися до Управління соціального захисту населення, за адресою: вул. Старонікольська, 20А (каб.25, тел. 4-2441) та надати для уточнення інформації такі документи:

  1. Паспорт пільговика та членів його сім’ї, реєстраційні номера облікових карток платників податків;
  2. Пільгове посвідчення;
  3. Довідку про безпосередню участь в АТО (для учасників бойових дій АТО);
  4. Довідку МСЕК (для інвалідів);
  5. Свідоцтва про народження неповнолітніх дітей;
  6. Свідоцтво про шлюб або розірвання шлюбу;
  7. Технічний паспорт на житло;
  8. Квитанції для оплати житлово-комунальних послуг (для уточнення особових рахунків в організаціях);
  9. Актуальний номер мобільного телефону.