The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

До уваги осіб, які здійснюють опіку над недієздатними особами!

До уваги осіб, які здійснюють опіку над недієздатними особами!

        Рада опіки та піклування над недієздатними та обмежено-дієздатними особами при виконавчому комітеті Чугуївської міської ради нагадує, що Законом України від 03.10.2017 №2147-VIII «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» викладено у новій редакції Цивільного  процесуального кодексу України, положенням якого, зокрема, змінено порядок визнання особи недієздатною та зміст відповідного рішення суду.

     Так, згідно з частиною шостою статті 300 ЦПК України строк дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною визначається судом, але не може перевищувати двох років. Тобто, перебіг строку визнання фізичної особи недієздатною закінчується наступного дня після закінчення, визначеного у судовому рішенні, строку визнання такої особи недієздатною.

      Клопотання про продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною має право подати опікун, представник органу опіки та піклування не пізніше ніж за п’ятнадцять днів до закінчення строку.

     Додаткову інформацію з питань, що входять до компетенції Ради опіки та піклування, можна отримати в Управлінні соціального захисту населення Чугуївської міської ради за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20, секція А,  кабінет 27; за телефоном: 2-22-32.

                                                                  

УСЗН Чугуївської міської ради