The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Пільги та субсидії за березень 2021 року

Пільги та субсидії за березень 2021 року

        Управління соціального захисту населення інформує про фінансування пільг та субсидій за березень місяць наступне:

        Узагальнена заявка щодо потреби в коштах на виплату субсидій і пільг за березень 2021 року була складена Управлінням у встановлені терміни та надана до регіонального органу - Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації.

2 квітня 2021 року до управління соцзахисту надійшли і в той же день були перераховані кошти до поштових відділень «Укрпошти».

Станом на 14 квітня 2021 року Міністерством соціальної політики України не перерахувано кошти, що підлягають перерахуванню на банківські рахунки отримувачів субсидій та пільг, до Департаменту соцзахисту Харківської облдержадміністрації . Таким чином кошти, що підлягають перерахуванню на банківські рахунки, не надійшли на рахунок Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради. З цього питання управління звертається до Департаменту соціального захисту населення ХОДА. Така ситуація склалась не тільки по Харківської області, а й по всій Україні.

          Після надходження відповідних бюджетних призначень кошти по відшкодуванню житлових субсидій та пільг будуть негайно перераховані управлінням до банківських установ для зарахування на рахунки одержувачів.