The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

До уваги громадян, які отримують або звертаються за отриманням державної соціальної допомоги та субсидії!

До уваги громадян, які отримують або звертаються за отриманням державної соціальної допомоги та субсидії!

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради вкотре нагадує одержувачам різних видів державних допомог про систематичне проведення Міністерством фінансів спільно з Міністерством соціальної політики, верифікації державних виплат. Мова йде про комплекс заходів зі збору та перевірки достовірності інформації, що визначена законодавством для призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат і впливає на визначення права на отримання та розмір таких виплат, а також виявлення невідповідності даних в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах, базах даних суб’єктів надання інформації. 

Обробка даних під час верифікації проводиться без людського втручання, в автоматичному режимі засобами інформаційно-аналітичної платформи, а також з додержанням законодавства про захист персональних даних.

За результатами верифікації найбільш поширеними порушеннями з боку громадян є приховування або неповідомлення під час отримання державної допомоги про наявність у будь-кого зі складу домогосподарства або членів сім’ї особи зі складу домогосподарства (навіть якщо вони зареєстровані за іншою адресою):

  • транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, і з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років (крім мопедів) та набуття права власності на такі транспортні засоби (незалежно від їх вартості);
  • земельних ділянок та паїв;
  • доходів власних чи членів сім’ї домогосподарства;
  • набуття права у власність об’єктів нерухомості;
  • зміна сімейного стану: вступ до шлюбу, розлучення;
  • зміни у складі сім’ї: народження дітей, реєстрація, зняття з реєстрації членів сім’ї (у тому числі у зв’язку із смертю ) тощо.

Питання верифікації та моніторингу знаходиться під постійним контролем в управлінні. Так лише за 3 місяці 2021 року по Чугуївській міській територіальній громаді в результаті проведеної спеціалістами управління верифікації державних допомог, зокрема житлових субсидій, до повернення підлягають кошти у розмірі понад 100 тисяч гривень.

Враховуючи вищевикладене, вкотре звертаємось до заявників: підходити з відповідальністю до декларування всіх видів доходів та матеріального стану, а також своєчасно повідомляти про зміни, щоб уникнути повернення незаконно нарахованих коштів  та судових процесів.