The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Житлові субсидії в « Соціальній громаді»

Житлові субсидії в « Соціальній громаді»

     Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово -комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово -комунальні послуги.

          У грудні 2020 року Уряд ухвалив рішення щодо спрощення порядку надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

          Тепер надана можливість отримувати житлову субсидію домогосподарствам, у складі яких є особи, котрі офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

         Надано право на отримання житлової субсидії на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (до того житлова субсидія їм могла призначатися лише за рішенням комісії).

          При встановленні права осіб на отримання житлової субсидії урахування перевищення граничної величини відбуватиметься не за показниками опалюваної площі житлового приміщення, а його загальної площі, ‒ це дасть змогу автоматизувати процес отримання даних з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, оскільки в базах даних державних органів влади немає інформації про розміри опалюваної площі приміщень.

          Крім того, Уряд врегулював питання призначення житлових субсидій у частині спрощення оформлення субсидії для осіб, які отримують допомогу з часткового безробіття у зв’язку із запровадженням карантину.

         На період встановленого карантину запроваджено спрощену процедуру оформлення субсидії для громадян, які втратили роботу і зареєструвалися в центрах зайнятості, а розрахунок розміру субсидії до кінця дії карантину здійснюється на збільшені на 50% соціальні норми споживання окремих послуг (газ для приготування їжі та підігріву води, електроенергія, водопостачання).

         Ті домогосподарства, які раніше не користувались субсидією, але при зростанні витрат їм складно оплачувати житлово-комунальні послуги, можуть звернутися за оформленням субсидії.

       Для призначення житлової субсидії особа (будь – хто із складу домогосподарства!) подає до управління соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян:

  • управлінням (спеціалістами приймальні управління, надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або Єдиний державний веб-портал електронних послуг);
  • посадовими особами центру надання адміністративних послуг

     ( також у сільських та селищних радах).

            З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу або працівниками центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

        Інформація про призначені житлові субсидії вноситься структурним підрозділом з питань соціального захисту населення до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

УВАГА! З метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців громади з 1 березня 2021 року в управлінні впроваджується прийом документів для призначення всіх видів державних допомог та житлових субсидій з формуванням електронних справ для надання адміністративних послуг соціального характеру з використанням програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

     Для формування електронної справи під час прийому документів від заявника будуть скануватися всі документи (оригінали), які громадяни надають для оформлення державної соціальної допомоги.  

За всіма питаннями можна звертатися за телефонами:  2-26-31, 050 -185-13-39