The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Пункт обліку бездомних громадян.

Пункт обліку бездомних громадян.

 

Основні проблеми бездомних людей пов’язані не стільки з відсутністю у них житла, скільки з неможливістю в наслідок цього реалізувати більшість своїх громадянських прав, найголовніше з яких – можливість працювати. Втрата житла для більшості людей у нашій країні автоматично означає втрату місця, де вони можуть бути зареєстровані (прописані). В разі втрати паспорта людина, що не має реєстрації, практично позбавляється можливості його відновити. Усі соціальні послуги, допомоги чи виплати, пенсії, реєстрація в центрі зайнятості, медичні та інші послуги можна отримати лише за наявності в особи паспорта. Влаштування на легальну роботу для особи, що не має паспорта, також не можливо.

В місті Чугуєві проблемами бездомних осіб уже багато років займається Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради та Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради у співпраці з міською організацією Товариства Червоного Хреста України, дільничними інспекторами поліції, підприємцями, релігійними організаціями та небайдужі мешканці міста.

В місті з лютого 2012 року запрацювало відділення обліку бездомних громадян , яке було створено при територіальному центрі.

На даний час відділення реорганізоване у Пункт обліку бездомних громадян. Спеціалістами проводиться відповідна робота щодо наповнення єдиного реєстру бездомних осіб відповідно до договору «Про надання доступу до інформації з Централізованого банку даних з проблем інвалідності» між Мінсоцполітики та територіальним центром від 08.05.2012.

Тільки протягом 2016 року у Пункті обліку бездомних громадян перебувало на обліку 22 бездомні особи, які потребували соціальної допомоги, з яких: 5 особам відновлено паспорти; 2 осіб направлено до інтернат них установ; 4 особи пройшли стаціонарне лікування у медичних закладах; 2 особам встановлено групу інвалідності та оформлено пенсію; 1 особі відновлено виплату пенсії. Крім того надавались грошова матеріальна допомога, гуманітарна допомога (б/в одяг та взуття), юридичні та психологічні консультації.

В осінньо-зимовий період постійно проводяться рейди соціального патрулювання по місту з метою виявлення бездомних осіб, проведення серед них інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання консультацій, ознайомлення з роботою пунктів обігріву. В Пункті обліку бездомна особа може отримати теплий одяг, зігрітись, отримати гарячу їжу, випити гарячого чаю.

 

Корисні посилання