The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Про сайт

Про сайт

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на порталі «Чугуїв соціальний».

Наша мета – надати Вам найбільш повну та вичерпну інформацію про види соціальної допомоги та соціальні послуги, а також про діяльність в місті соціальних служб та окремих громадських організацій.

Ми сподіваємося, що за допомогою нашого порталу Ви отримаєте корисну для себе інформацію, яка стане в нагоді Вам та Вашим рідним.

Зверніть увагу:

На Головній сторінці порталу розміщуються новини з питань соціального захисту міста, анонси подій та заходів, звіти, репортажі, тощо, а також відображуються нові матеріали, щойно додані в інші розділи Порталу.

Розділ Статті містить корисну інформацію для щодо соціальних послуг, роз’яснення фахівців, корисні поради, тощо.

Безпосередній опис соціальних послуг, їх перелік, надано у відповідному окремому розділі.

Також в окремий розділ винесено нормативно-правову базу – документи, у відповідності до яких надаються соціальні послуги у нашому місті.

Розділ Надавачі соціальних послуг містить перелік та опис напрямків діяльності організацій, структур та органів, які безпосередньо надають соціальні послуги мешканцям міста Чугуїв та їхні контактні дані.

Перейшовши в розділ Електронний зв’язок, ви можете за допомогою контактної форми поставити своє запитання або звернутися з пропозицією до одного з надавачів соціальних послуг міста або усіх відразу і отримати відповідь на вказані вами контакти.

Натиснувши на відповідну позначку у верхній лівій частині сайту, лівіше від назви, ви побачите перелік посилань, які можуть бути вам корисними та доповнити інформацію, отриману на порталі.

Переглядаючи будь-який матеріал, ліворуч від основного тексту ви можете скористуватися інструментами для корекції шрифту: зробити його більш або менш жирним, крупнішим або дрібнішим, а також натиснувши на відповідну позначку, поділитися даним матеріалом зі своїми знайомими в соціальних мережах, електронною поштою або роздрукувати матеріал.

Ми працюємо для Вас,робимо все можливе, щоб Вам було зручно та приємно користуватися порталом, намагаємося його постійно вдосконалювати.

Будемо Вам вдячні за відгуки, пропозиції та побажання щодо подальшого його поліпшення.

 

Сайт створено Харківським інститутом соціальних досліджень у співпраці з Управлінням соціального захисту населення Чугуївської міської ради в рамках проекту «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг», що фінансується Європейською Комісією

Підписатись на новини

Корисні посилання