The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Затверджено порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

Затверджено порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради повідомляє, що з метою реалізації Закону України № 646-ІХ від 02.06.2020 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» Урядом 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова № 397), яка набирає чинності з 1 січня 2022 року.

Постановою № 397 затверджено Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, яким передбачається  надавати одноразову безвідсоткову поворотну фінансову допомогу непрацюючій працездатній особі з числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічної самостійності. Така фінансова допомога надаватиметься для закупівлі обладнання та матеріалів для організації власного бізнесу.

Витрати на виплату фінансової допомоги відшкодовуються за рахунок коштів державного бюджету. Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання.

Отримати допомогу мають можливість вищезазначені особи у разі їх реєстрації як безробітні в установленому порядку.

Для отримання допомоги таким особам необхідно звернутися з відповідною заявою до служби зайнятості.

Фінансова допомога повертається однією сумою протягом 30 календарних днів після закінчення трирічного строку з дати її отримання або достроково – до закінчення такого строку.

Сума фінансової допомоги, що повертається заявником, зменшується на суму сплачених ним податків, зборів (обов’язкових платежів) і ЄСВ протягом 3 років її отримання або за період з дати отримання такої допомоги до дати її дострокового повернення, в тому числі у випадку розірвання Угоди. В окремо визначених постановою випадках, допомога не повертається взагалі.

Постанова № 397 набирає чинності з 1 січня 2022 року

 

 

Управління соціального захисту населення

Чугуївської міської ради