The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Успішні жінки - Ірина Мірошник президент корпорації IMMER Group, 51 рік

Успішні жінки - Ірина Мірошник президент корпорації IMMER Group, 51 рік

Ірина Мірошник вважається одним із найпрогресивніших бізнесменів України. Більше 20 років вона пропрацювала на керівних посадах у корпорації Укрпластик — компанії, яка є найбільшим у країні виробником гнучких пакувальних матеріалів для харчової, кондитерської, хімічної, косметичної, фармацевтичної та інших галузей.

У 2016-му Мірошник замахнулася на глобальніші цілі. На базі Укрпластик був створений холдинг IMMER Group, до якого також увійшли два великих підприємства в Латвії — дизайн-студія IMMER Design studio і завод із виробництва гнучкої упаковки IMMER Digital.

Це дозволило серйозно наростити експортний потенціал компанії. На сьогодні IMMER Group входить у топ-15 виробників упаковки в Європі й топ-30 світу. Крім того, Мірошник відстоює введення європейських стандартів в Україні і в питанні захисту навколишнього середовища, і в питанні обов'язкової переробки відходів.