The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Успішні жінки - Анна Грищенко, художник-дизайнер, активістка, благодійник

Успішні жінки - Анна Грищенко, художник-дизайнер, активістка, благодійник

30 років, народилася в Києві

Чим займається: засновник благодійного магазину Laska Charity Store і ряду соціальних проектів, пральні «Лагідна»

Чого досягла:

  • 849 494 грн – загальна сума наданої благодійної допомоги для благодійного фонду «Таблеточки», фондам Happy Paw і «Гостомельському притулку для бездомних тварин», соціальному проекту «Діти», соціальному проекту «Життєлюб»;
  • 193 993 кг – загальна кількість речей, переданих у дитячі будинки та соціальні центри;
  • За результатами 2015 року благодійний магазин «Ласка» був визнаний переможцем у конкурсі «Кращі соціальні проекти України».
  • За участю фондів «Сварог», Схід SOS, «Сузір’я» та «Батьківщина» Laska змогла забезпечити необхідним одягом 5 українських сіл.

 

Цитати:

«Ми думаємо над надлишком речей і про те, що необов’язково купувати нову річ і віддавати за неї багато грошей. Коли річ проживає життя, вона повинна далі кудись йти. Ми замислюємося над цим. А також для нас важлива благодійність. Є люди, у яких є потреби, вони поруч з нами, а ми можемо їм допомогти. Час дуже мінливий – ці люди потім можуть допомогти нам. Ви повинні бути готові зустріти в «Ласці» все, що не очікували: дітей, собак, дуже різних людей. Ви повинні бути готові, що ви прийшли не просто у магазин»

 

Плани на майбутнє: розвинути мережу благодійних магазинів по Україні, збирати – більше, віддавати – більше.