The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Успішні жінки - Алла Коваленко Президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», Герой України, 69 років

Успішні жінки - Алла Коваленко Президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», Герой України, 69 років

Кар'єра Алли Коваленко триває чотири десятиліття. За цей час вона пройшла шлях від простого майстра до президента кондитерської корпорації, яка займає друге місце на українському ринку солодощів. На теперішній час Коваленко залишається беззмінним керівником Харківської бісквітної фабрики, тому що захоплена своєю роботою і впевнена, що продаж підприємства означає зраду себе і колективу.

Під її керівництвом працює близько 3 тис. співробітників.

Президент корпорації «Бісквіт-Шоколад» говорить, що і в житті, і в роботі її надихає і мотивує результат. Якби було інакше, компанія, напевно, не стала б другим гравцем на українському кондитерському ринку і не відправляла б свою продукцію в країни Євросоюзу, Близького Сходу, Північної Америки і в Китай

Корпорація заснована в 2004 році. До складу корпорації входять кондитерська фабрика «Харків’янка», заснована в 1896 році, і Харківська бісквітна фабрика, утворена в 1935 році. 

Корпорація «Бісквіт-Шоколад» має власну сировинну базу, випускає 65 тис. т кондитерських виробів на рік і 40% вироблених солодощів експортує в більш ніж 40 країн.

Під брендом «Бісквіт-Шоколад» випускається більше 20 груп кондитерських виробів, які експортуються у 30 країн світу.