The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Про реалізацію проєкту «Нове покликання»

Про реалізацію проєкту «Нове покликання»

     

 

Харківська обласна служба зайнятості та Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону» за фінансової допомоги Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ розпочали реалізацію проєкту «Нове покликання».

У рамках цієї ініціативи працівникам органів державної влади та бюджетних установ Харківської і Дніпропетровської областей, які знаходяться під загрозою скорочення, запропонують пройти перепідготовку за затребуваними у їх громадах професіями.

Проєкт «Нове покликання» передбачає проведення тренінгів із розвитку м’яких навичок (soft-skills), основ працевлаштування або основ підприємництва, навчальні курси адміністратора ЦНАПу, соціального працівника, фахівця у галузі благоустрою, менеджера проєктів розвитку громад та бухгалтера, а також онлайн ярмарки вакансій.

Учасниками можуть стати мешканці Харківської та Дніпропетровської областей (окрім обласних центрів), які працюють в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальних органах центральних органів виконавчої влади або будь-якій бюджетній установі, знаходяться під загрозою або вже потрапили під скорочення, але не є зареєстрованим безробітними на момент участі у проекті.

Безкоштовне навчання вестимуть у дистанційному режимі висококваліфіковані викладачі-практики. Заняття почнуться у жовтні, коли будуть укомплектовані групи. Щоб взяти участь у відборі, заповніть анкету. Кількість місць обмежена. Конкурс передбачає співбесіду з організаторами проєкту. За словами ініціаторів, особиста розмова допоможе визначитися з тими, хто дійсно ризикує найближчим часом втратити роботу.

Також є можливість долучилися до тренінгу з розвитку «м'яких» навичок — неспеціалізованих здібностей, які сприяють успішному працевлаштуванню, високій продуктивності праці та швидкій адаптації до нового колективу. Для тих, хто бажає запустити власний бізнес, діятиме тренінг з основ підприємництва.

Після складання підсумкового контролю випускники отримають сертифікати від організаторів.

Для подання заявки на участь у «Новому покликанні» потенційним претендентам необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/rheYi6L2n1TqkbPS7 або на сторінці проєкту у Facebook https://www.facebook.com/nove.poklykannya/.

З усіма питаннями зацікавлені мешканці Чугуївщини можуть звернутись до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості за телефоном: 2-62-58; 2-34-94

Соціальні послуги

Більше статей

У м. Чугуєві турбота про дітей, забезпечення їх добробуту і безпеки – є одним з найбільш важливих завдань та пріоритетів у соціальній роботі, на...

Відповідно до Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою...

  Механізм забезпечення учасників АТО технічними та іншими засобами реабілітації визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами...

Роз'яснення

Більше статей

Не позволяйте себя унижать.  Результаты исследований показывают, что более 93 % женщин-жертв физического насилия длительное время позволяли обижать себя словами. То есть, сначала жертва...