The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

З 1 липня 2020 року відбулися зміни при визначенні права на деякі види державної соціальної допомоги

З 1 липня 2020 року відбулися зміни при визначенні права на деякі види державної соціальної допомоги

22 липня 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” № 632, якою удосконалюються принципи та підходи щодо призначення та надання деяких видів державної соціальної допомоги.

     Цією постановою затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

   Нормами вищезазначеного документа визначено, що:

з 1 січня 2020 року проводиться перерахунок допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. Цей перерахунок розповсюджується на осіб, які отримали цей вид допомоги у  січні — червні 2020 р..

Розмір допомоги з 01.01.2020 становить 2,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та на дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування — 3,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

При цьому, якщо на дитину (дитину з інвалідністю) виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога (крім державної соціальної допомоги, що виплачується на дітей з інвалідністю відповідно до законодавства), розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між
2,5 розміру прожиткового мінімуму (для дитини з інвалідністю, над якою встановлено опіку чи піклування, ― 3,5 розміру прожиткового мінімуму) для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги. Розмір призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги враховується як середньомісячний розмір зазначених виплат, отриманих на дитину за попередні 12 календарних місяців.

 

УВАГА!!!

Одержувачі державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім’ям !

З 1 липня 2020 року призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям (у яких закінчився строк  таких виплат у березні — червні 2020 року) здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан.

        Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям особам, які звернулися за її призначенням у липні — серпні 2020 р., призначається і виплачується починаючи з липня 2020 року.

Громадяни, яким було подовжено виплату допомоги під час карантину( без подання заяви)!

       Громадяни,  хто у зв’язку з карантином продовжують одержувати різні види державної соціальної допомоги у раніше призначеному розмірі, повинні терміново звернутись до управління  у липні – серпні з заявою  та декларацією про доходи для  проведення перерахунку раніш виплаченої допомоги та  визначення права на призначення допомоги з липня 2020 року.

      Оскільки зміни набрали чинності з 01.07.2020 року, то з наступного місяця буде припинена виплата допомог за старим механізмом призначення.

      Рішення про доплату коштів або повернення надміру виплаченого розміру державної допомоги (на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям) буде прийматися з дотриманням вимог діючого законодавства.

УВАГА!!!

 Одержувачі допомоги на дітей фізичним особам―підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування!

Наголошуємо, що п.п.1,2 постанови  Кабінету Міністрів України  від 22 квітня 2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» втратили чинність ( відповідно до ПКМУ № 641 від 22.07.2020).

Тобто, з 01 вересня 2020 року виплата допомоги на дітей фізичним особам―підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, припиняється.   

 

За довідками можна звертатися до Приймальні управління за адресою:

м. Чугуїв, вул. Старонікольська,20 а.

Контактний телефон: 2-26-31

 

Соціальні послуги

Більше статей

У м. Чугуєві турбота про дітей, забезпечення їх добробуту і безпеки – є одним з найбільш важливих завдань та пріоритетів у соціальній роботі, на...

Відповідно до Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою...

  Механізм забезпечення учасників АТО технічними та іншими засобами реабілітації визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами...

Роз'яснення

Більше статей

Не позволяйте себя унижать.  Результаты исследований показывают, что более 93 % женщин-жертв физического насилия длительное время позволяли обижать себя словами. То есть, сначала жертва...