The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ !!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !!!!

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ !!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !!!!

Гарні новини  -  чекаємо на вас  у Чугуївській   міськрайонній  філії   Харківського  обласного  центру  зайнятості   !!!!

 

        Уряд прийняв рішення фінансово підтримати підприємства, що оголосили #простій_виробництва, а також роботодавців, які вимушено відправили працівників у #відпустки_без_збереження_заробітної_плати через скорочення обсягів виробництва, робіт, послуг.

            Постанова Кабінету Міністрів України від 15.07.2020 р. №600 змінила норми Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 306., за яким центр зайнятості виплачує роботодавцям допомогу по частковому безробіттю на період карантину, яку вони потім перераховують працівникам.

            Отже, допомогу по частковому безробіттю на період карантину також надаватимуть працівникам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, в тому числі тим, які в період карантину, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину:

- отримують оплату часу простою відповідно до ст. 113 КЗпП (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції);

- перебувають у відпустці без збереження зарплати відповідно до п. 31 ч. 1 ст.25 та ст. 26 Закону України «Про відпустки» (крім осіб, які отримують пенсію).

Допомога по частковому безробіттю надається у разі втрати ними частини зарплати або доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) діяльності за зверненням роботодавця або ФОП, який є застрахованою особою, для її виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини, або ФОП, який є застрахованою особою (крім осіб, які отримують пенсію) та не отримує допомогу по частковому безробіттю на період карантину як працівник.

 

 

 

         За більш  детальною  інформацією звертатися

    до Чугуївської  міськрайонної  філії  Харківського обласного центру  зайнятості

за телефоном (05746) 23494 або за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Соціальні послуги

Більше статей

У м. Чугуєві турбота про дітей, забезпечення їх добробуту і безпеки – є одним з найбільш важливих завдань та пріоритетів у соціальній роботі, на...

Відповідно до Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою...

  Механізм забезпечення учасників АТО технічними та іншими засобами реабілітації визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами...

Роз'яснення

Більше статей

Не позволяйте себя унижать.  Результаты исследований показывают, что более 93 % женщин-жертв физического насилия длительное время позволяли обижать себя словами. То есть, сначала жертва...