The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Старт надання безоплатних консультацій з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб

Старт надання безоплатних консультацій з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб

Асоціація правників України повідомляє про запуск процедури надання консультацій у рамках Проекту «Надання безоплатних консультацій з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб» (https://uba.ua/ukr/projects/75/), що реалізується за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

За консультаціями можуть звертатися громадяни України, що мають заборгованість за кредитом, виданим банком до 07.06.2014 року. За виключенням обставин, якщо фізична особа брала кредит у банку з метою здійснення підприємницької діяльності.

Консультації надаватимуться по всій території України, у телефонному режимі та електронною поштою кваліфікованими правниками з таких питань:

  • аналіз боргових зобов'язань боржника (кредитних договорів та договорів забезпечення); sвизначення можливості застосування реструктуризації валютних кредитів, передбаченого Кодексом;

 - розрахунок орієнтовних сум та строків погашення боргів або надання рекомендацій щодо альтернативних шляхів погашення заборгованості.

Для отримання консультацій необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctP3FbMT7AouKGZYpvUi4ecpsHcZFntikun5tOWUiQg7GjyA/viewform , або за номером телефону 0800 33 94 64. У разі якщо ви звертаєтесь для реєстрації заявки у телефонному режимі, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних, згідно з Законом України «Про обробку персональних даних».

Крім того, ви можете скористатися калькулятором для розрахунку реструктуризації боргу, розмішеним на сайті АПУ у розділі Проекти «Надання безплатних консультацій з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб».

За умови, якщо у вас виникнуть питання, звертайтеся за номером телефону 0800 33 94 64, або на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соціальні послуги

Більше статей

У м. Чугуєві турбота про дітей, забезпечення їх добробуту і безпеки – є одним з найбільш важливих завдань та пріоритетів у соціальній роботі, на...

Відповідно до Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою...

  Механізм забезпечення учасників АТО технічними та іншими засобами реабілітації визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами...

Роз'яснення

Більше статей

Не позволяйте себя унижать.  Результаты исследований показывают, что более 93 % женщин-жертв физического насилия длительное время позволяли обижать себя словами. То есть, сначала жертва...